РОЗРОБКА МОДЕЛІ АВТОТРАНСФОРМАТОРА ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ КВАЗІПОСТІЙНИХ СТРУМІВ В НЕЙТРАЛІ НА РЕЖИМНІ ПАРАМЕТРИ МЕРЕЖІ ЗМІННОГО СТРУМУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.2.2017.111645Ключові слова:
силовий автотрансформатор, геомагнітні індукційні струми, магнітне коло, електричне коло, крива намагнічування.Анотація
В роботі представлено розробку імітаційної моделі автотрансформатора АОДЦТН-333000/750/330. Змодельовано електричну та магнітну системи автотрансформатора. Підтверджена адекватність розробленої моделі реальному автотрансформатору шляхом порівняння параметрів моделі та паспортних даних автотрансформатора. Представлено результати дослідів неробочого ходу та короткого замикання. Запропоновано використання розробленої імітаційної моделі для дослідження впливу квазіпостійних струмів у нейтралях автотрансформаторів магістральних мереж змінного струму.Посилання
Boteler D.H. Geomagnetic effects on the pipe-to-soil potentials of a continental pipeline // Advances in Space Research - ADV SPACE RES, 26 . – 2000. – С. 15-20.
Кирик В.В., Нагорний Р.В. Дослідження розподілу геомагнітних індукційних струмів в магістральних електричних мережах 750 кВ // Енергетика: економіка, технології, екологія : науковий журнал. – 2014. – № 2(36). – С. 101-105
Кириленко А.В., Кирик В.В., Подольцев А.Д. Геомагнитные индукционные токи в электрических сетях // Енергетика та електрифікація. – 2012. – №11. – С. 46-49.
Подольцев А.Д., Кучерявая И.Н. Мультифизическое моделирование в электротехнике – К.:Ин-т электродинамики НАН Украины, 2015. – С.142-166.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).