Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
  • Стаття не містить плагіату і не порушує авторських прав третіх сторін.
  • Автори згодні на публікацію свого матеріалу на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International
  • Матеріал статті оформлений згідно з вказівками Керівництва для авторів.
  • Анотацію (ініціали та прізвища авторів, назва статті, текст – обсягом 1800–2000 знаків (з пробілами)) подано українською та англійською мовами. Анотація містить такі структурні елементи (із заголовками): проблематика; мета дослідження; методика реалізації; результати дослідження; висновки (англійською, відповідно, background, objective, methods, results, conclusions). До кожної анотації додаються ключові слова відповідною мовою
  • Статтю з анотаціями та авторськими відомостями надіслано до редакції в електронному вигляді на пошту k zakladniy@gmail.com, sekrep@lll.kpi.ua

Керівництво для авторів

Вимоги до оформлення статей

Для подання рукопису до журналу автори повинні дотримуватись всіх встановлених вимог, вказані нижче.

У разі невідповідності поданих матеріалів статті пунктам цих вимог, а також якщо вони не відповідають тематиці наукового журналу редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання!

Обсяг статті

Загальний обсяг статті – від 6 до 10 сторінок формату А4. Сторінки повністю заповнені текстом. Схеми, рисунки, таблиці, й формули повинні бути пронумеровані та розміщені в тексті після посилань на них. Матеріал має бути викладений стисло, без повторювань даних таблиць і рисунків у тексті. Неприпустимо використовувати елементи форматування як «розрив розділу з нової сторінки» та колонтитули.

Стаття має бути ретельно перевірена авторами та відповідати всім пунктам вимог, до оформлення!!!!

Текстовий редактор

Стаття набирається в текстовому редакторі Microsoft Word (версії 2007 та вище)і зберігається з розширенням *.doc або *.docx.

Обов’язково надсилається стаття, збережена у форматі *.pdf !!!

Загальне оформлення:

1) Мова. Статті приймаються до друку двома мовами: українською,  англійською.

2) Параметри сторінки:

  • Поля: зліва, справа, зверху, знизу – 2,5 см.
  • Вирівнювання основного тексту – за шириною.
  • Перші рядки всіх абзаців – з відступом 1,0 см!!!
  • Шрифт – Times New Roman, кегль 10, міжрядковий інтервал 1.
  • Назва статті друкується великими (Caps Lock) напівжирними літерами (Ж) – кегль 14.
  • Заголовки елементів основного тексту (Вступ, Мета та завдання тощо) виділяються напівжирним шрифтом (Ж).

3) Структура статті:

  • номер УДК (у верхньому лівому кутку сторінки, напівжирним шрифтом кегль 10)
  • прізвища авторів (приклад: І.І. Петренко (укр.),  І. Petrenko (англ)) та відомості про авторів (науковий ступінь, вчене звання); індекс ORCIDобов’язково;
  • (Порядок оформлення наукових ступенів та вчених звань описано нижче  в цьому ж документі в розділі «Рекомендовані скорочення вчених звань і наукових ступенів»). 
  • повна назва організації (навчального закладу, установи) – вирівнювання за правим краєм;
  • реферат обсягом від 1000 до 1100 знаків повинен відображати короткий зміст статті, не повторювати назву, не містити загальних фраз та бути структурованим (мета дослідження, методика реалізації, результати дослідження, висновки). В англомовній версії статті наводяться реферат обсягом 1700-2000 знаків,
  • ключові слова: (6–8 слів), словосполучення «Ключові слова» – напівжирним + курсив.

Відповідно до постанови Президії ВАК України № 7-05/1 від 15.01.2003р. до друку приймаються наукові статті, що мають такі елементи:

Основний текст статті

Вступ (постановка проблеми в загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими або практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми, на які спирається автор; виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, яким присвячується зазначена стаття);

Мета та завдання (формулювання цілей статті, постановка завдання);

Матеріал і результати досліджень (виклад основного матеріалу дослідження, з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів, з можливим поділом на частини з відповідними назвами);

Рисунки (діаграми, фото тощо) подаються у чорно-білому зображенні разом із текстом, після посилань на них. Вимога до графічних матеріалів: будь-яка ілюстрація повинна бути єдиним нерозривним графічним об’єктом. Рекомендується застосування растрових форматів з роздільною здатністю не менше 300 dpi. Рисунок має бути розташований у центрі, без обтікання текстом. Підписи до рисунків повинні містити нумерацію в порядку розміщення в тексті та пояснювальний підпис. Неприпустимо включати підписи до самого рисунка. Рисунок не повинен займати всю площу аркуша!!!

Крапки після назви структурних частин статті не ставити.

Графіки повинні містити підписи усіх осей на самому рисунку. Будь який інший вигляд підпису розглядатись та виправлятись не буде!

Таблиці. При заповненні слід користуватись шрифтом 10 кеглю. Кожна таблиця повинна мати порядковий номер та назву і розташовуватись після посилання на неї у тексті статті. Якщо таблиця не вміщується на сторінці або виходить на іншу, слід використати позначення «Продовження табл.».

Формули повинні бути набрані за допомогою редактора формул Math Type (версія 6.8 і вище) або внутрішній редактор формул у Microsoft Word з розмірами: звичайного символу – 11, великого індексу – 10,  малого індексу – 9. Кириличні та грецькі символи мають бути набрані прямим шрифтом, латинські літери похилим. Виняток становлять символи операторів і стандартних функцій, які набираються прямим шрифтом. Нумерація формул, на які є посилання в тексті,– справа в дужках. Цілі частини від десяткових відокремлюються комою Одиниці розмірності можна набирати окремо від формул, або у формулах, з обов’язковим використання проміжку.

Висновки:(навести основні висновки з дослідження та перспективи його  подальшого розвитку в цьому напрямку).

Список використаних літератури наводиться в порядку посилань у тексті, відповідно до ДСТУ 8302:2015.(укр) Посилання на літературні джерела в тексті наводяться у квадратних дужках.

Список використаних літературних джерел подається двічі: мовою оригіналу відповідно до ДСТУ 8302:2015. і англійською, відповідно до вимог IEEE style

У разі відсутності або низького рівня перекладу англомовної версії списку використаної літератури (References) стаття буде повернута на доопрацювання!!!

Для надання відомостей про авторів англійською, слід використовувати загальноприйняту лексику перекладу наукових ступенів, вчених звань, посад (описано в розділі «Рекомендовані скорочення вчених звань і ступенів»). 

Англомовна анотація за обсягом рекомендується більшою за українську 1700-2000 знаків, оскільки для закордонних вчених анотація є, як правило, єдиним джерелом інформації про зміст статті.

У разі відсутності або низького рівня перекладу англомовної анотації (в Google Translate та ін.) стаття буде повернута на доопрацювання!!!

В окремому файлі подаються відомості про авторів у вигляді анкети:

(Анкети подаються 2 мовами (укр., англ.). Вказується повна назва організації або установки, вказати місце де працює автор. Якщо всі автори статті працюють або навчаються в одній установі, можна не вказувати місце роботи кожного автора окремо.)

Прізвище, ім’я, по-батькові автора

(повністю, без скорочень)

 

Вчений ступінь, вчене звання, посада

 

Місце роботи кожного автора в називному відмінку (повна назва без скорочень)

 

Поштова адреса місця роботи, з поштовим індексом

 

Контактний телефон

 

Електронна адреса

 

ORCID

 

Відповідальність за зміст статті несуть автори. Остаточне рішення щодо друку статей ухвалює редколегія. Редакція залишає за собою право проводити редакційну правку статей.

Редакція журналу здійснює перевірку на плагіат за допомогою спеціального програмного забезпечення!!!

Статті, які не відповідають вимогам редакції журналу "Енергетика: економіка, технології, екологія" та не пройшли перевірку на плагіат, будуть повернуті на доопрацювання.

Увага!!! На електронну адресу журналу надсилається:

-  стаття версія в форматі *.doc або *.docx;

-  стаття версія в форматі *.pdf (ОБОВ’ЯЗКОВО);

-  анкета відомостей про авторів;

-  акт експертизи про можливість оприлюднення матеріалів у засобах масової інформації.

Контакти:

 

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.