ОПТИМІЗАЦІЯ РЕЖИМІВ СПОЖИВАННЯ АКТИВНИМ СПОЖИВАЧЕМ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ З МЕРЕЖІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2014.133767Ключові слова:
активний споживач, графік навантаження, оптимізаційна задача, електропостачальна система, навантажувальна здатністьАнотація
Ефективне використання потенціалу активних споживачів для регулювання режимів роботи мережі та вирівнювання графіку споживання вимагає виконання оптимізації графіку споживання електроенергії із загальної мережі. В роботі запропоновано алгоритм вибору взаємовигідного режиму, який включає одержання обмежень на параметри оптимізаційної задачі у вигляді оптимальних, допустимих та граничних умов. Крім цього, розглянуто алгоритм перевірки силового обладнання системи електропостачання на предмет здатності забезпечити відповідні режими роботи. Показано яким чином теплові моделі елементів електропостачальної системи можуть бути використані для формування оптимальних, допустимих та граничних умов.Посилання
Булатов Б.Г. Алгоритмы интелектуального управления режымом распределительной сети / Б.Г.Булатов, В.В. Тарасенко // Вестник ЮУрГУ, – 2012. – No37.
Тонкаль В.Е., Руденко В.С., Жуйков В.Я. та ін. Вентильные преобразователи переменной структуры. – К.: Наукова думка, 1989. – 336 с.
Денисенко М.А. Спеціальні питання електропостачання. Вибір елементів електропостачальних систем на основі стохастичного моделювання процесів, що відбуваються в них. – К.: НТУУ «КПІ», 2009. – 288 с.
IEC 60076-7:2005. Power transformers - Part 7: Loading guide for oil-immersed power transformers. – 2005. – 62 p.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).