ВПЛИВ ПОВІТРЯНОЇ ЛІНІЇ НАПРУГОЮ 750 КВ ВІД ПІДСТАНЦІЇ «ЗАПОРІЗЬКА АЕС» ДО ПІДСТАНЦІЇ «КАХОВСЬКА» НА РЕЖИМИ РОБОТИ ОБ’ЄДНАНОЇ ЕНЕРГОСИСТЕМИ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2013.134340Ключові слова:
повітряна лінія, режим роботи, ОЕС України, оптимізація, програмний комплекс «КОСМОС»Анотація
Одним з головних напрямків розвитку електроенергетики України є розширення магістральних мереж, насамперед мереж напругою 750 кВ. Серед об’єктів напругою 750 кВ, що плануються до спорудження згідно з Енергетичною стратегією України, варто виділити повітряну лінію від підстанції «Запорізька АЕС» до підстанції «Каховська». В роботі зазначено важливість її спорудження та розглянуто вплив цієї лінії на режими роботи Об’єднаної енергосистеми України.Посилання
Енергетична стратегія України на період до 2030 року та дальшу перспективу (проект) // Міністерство палива та енергетики України, 2003. – 364 с.
Оновлення Енергетичної стратегії України на період до 2030 р. // Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 2012. – 147 с.
Правила улаштування електроустановок. Четверте видання, перероблене й доповнене — Х.: Вид-во «Форт», 2011.— 736 с.
Проект «ПЛ 750 кВ Запорізька АЕС - Каховська з ПС 750 кВ "Каховська" та заходами ПЛ 330 кВ» // Укренергомережпроект. – Харків, 2009.
Прихно В.Л. Программный комплекс КОСМОС оперативных расчетов режимов энергосистем на основе телеметрической информации // Тр. Института электродинамики НАНУ. Энергоэффективность: Зб. Киев: ИЭД НАН Украины, 2000. – С. 118-127.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).