ГЛОБАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ЕНЕРГЕТИЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ В АСИНХРОННИХ СТАТИЧНИХ ТИРИСТОРНИХ КОМПЕНСАТОРАХ РЕАКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ З ПРИМУСОВОЮ КОМУТАЦІЄЮ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2012.160288Ключові слова:
глобальне керування, статичні компенсатори, примусова комутація, енергоощадні технології, мінімізаціяАнотація
Розглянуто визначення умов, за якими можливе глобальне керування енергетичними процесами в асинхронному статичному тиристорному компенсаторі реактивної потужності з примусовою комутацією за критерієм мінімуму питомої споживаної активної потужності.Посилання
Пєтухов М.В. Інтегральні показники енергетичного процесу статичних тиристорних компенсаторів реактивної потужності з примусовою комутацією / М.В.Пєтухов, С.П.Літковець // Підвищення рівня ефективності енергоспоживання в електротехнічних пристроях і системах: матеріали ІІІ-ї міжнародної науково-технічної конференції. – Луцьк, 2010. – с.151-153.
Руденко В.С. Преобразовательная техника / В.С. Руденко, В.И. Сенько, И.М. Чиженко. – К.: Вища школа, 1978. – 422 с.
Пєтухов М.В. Енергоощадні технології керування режимами роботи статичних тиристорних компенсаторів реактивної потужності з примусовою комутацією / М.В.Пєтухов, С.П.Літковець // Електромеханічні і енергозберігаючі системи. Щоквартальний науково-виробничий журнал. – Кременчук: КрНУ, 2011. – Вип. 2/2011 (14) - с. 72-76.
Літковець С.П. Оптимізація режимів роботи статичних тиристорних компенсаторів реактивної потужності з примусовою комутацією / С.П. Літковець // Вісник Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Технічні науки. Випуск 117 «Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження в АПК України». – Харків: ХНТУСГ, 2011. – с. 158-160.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).