ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ НАСЛІДКИ НОВОЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ ПОЛІТИКИ ЩОДО ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ У ВІДНОВЛЮВАНІЙ ЕНЕРГЕТИЦІ (НА ПРИКЛАДІ ВІТРОЕНЕРГЕТИКИ)
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2012.160820Ключові слова:
вітрова електрична станція, інвестиційний проект, економіко-математичне моделювання, податок на прибутокАнотація
В статті досліджено ефективність використання нового положення щодо пільг з оподаткування прибутку для відновлюваної енергетики. Запропоновано математичну модель інвестиційного процесу будівництва і експлуатації вітрової електростанції, яка враховує використання податку на прибуток, отриманого від продажу електроенергії, для розвитку виробництва вітрової електростанції (ВЕС) і, таким чином, для збільшення доходу ВЕС. Визначено мінімальну потужність ВЕС, що забезпечує максимальне використання цієї пільги.Посилання
Податковий кодекс України. — Спеціальний випуск бухгалтерського тижневика «Дебет-кредит» від 27.12.2010 р. No52/2010. — С. 270-271.
Б.Г. Тучинський. Економіко-математична модель інвестиційного процесу будівництва і експлуатації вітрової електричної станції // Енергетика: економіка, технології, екологія, 2006, No1. — С.9-13.
А. М. Епанешников, В. А. Епанешников. Delphi 5. Язык Object Pascal. — Диалог-МИФИ. — 2000. — 368 с.
А.Я. Архангельский. Программирование в Delphi 7. — Бином. — 2003. — 1152 с.
П.Л. Виленский, В.Н. Лившиц, С.А. Смоляк. Оценка эффективности инвестиционных проектов. Теория и практика. — М.: Дело. — 2002. — С. 176-233.
Understanding the Relationship between the Discount Rate and Risk. http://www.qfinance.com/cash-flow-management-checklists/understanding-the-relationship-between-the-discount-rate-and-risk.
Risk Management of Wind Project. http://www.sari-energy.org/PageFiles/What_We_Do/activities/Wind_Project_Appraisal_Training_Jan_11/Final%20PPts/6_DFCC-RiskMgmt-V4.pdf.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).