МЕТОДИ УТИЛІЗАЦІЇ ВІДБІЛЬНИХ ГЛИН
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2012.161156Ключові слова:
утилізація, відбільні замаслені глини, спалювання, вигорання олії, моделюванняАнотація
У даній статті розглянуто проблеми пов’язані з утилізацією відбільних замаслених глин, їх відновленням, використанням, захороненням та інше. Проведено аналіз існуючих методів утилізації, та запропонована їх утилізація шляхом спалювання. За допомогою лабораторної установки була визначена швидкість вигорання олії з фільтрувальної глини, що залежить від температури в печі та розміру частинок. Запропонована утилізаційна схема з використанням обертової печі. Наведені результати досліджень зі спалювання замаслених глин, математичного моделювання циклона-осаджувача - результати розрахунків по математичній моделі з полями концентрації, швидкостей та температур.Посилання
Al-zahrani, A.A. and Alhamed, Y.A., "Regeneration of spent bleaching clay by calcination cum-acid treatment", J. Indian Institute of Chem. Eng. 38, n. 3, 71-75. 1996.
Грим Р. Минералогия глин. - М.: Изд-во иностр. лит., 1956.
Некрасов А.К., Некрасов Е.И. Математическое моделирование динамики дисперсной фазы при неизотермической свободной конвекции гетерогенной среды в вертикальном цилиндрическом реакторе // ТОХТ 2008.т.42, No2.
Волков К.Н., Ємельянов В.Н. Течение газа с частицами. М.:ФИЗМАТЛИТ, 2008, 600с.
Алямовский А. А. SolidWorks. Компьютерное моделирование в инженерной практике — СПб.: БХВ-Петербург, 2005. — 800 с.: ил.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).