МОДЕЛІ ОПТИМАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ НА МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ЗА УМОВИ ВСТАНОВЛЕННЯ ГАЛУЗЕВИХ ЛІМІТІВ НА ВИКИДИ ПАРНИКОВИХ ГАЗІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.2.2011.169588Ключові слова:
паливно-енергетичні ресурси, енергоефективність, енергозбереження, енергоспоживання, парникові гази, металургійні підприємства, структура виробництваАнотація
В роботі вирішуються задачі оптимізації структури виробництва та споживання паливно-енергетичних ресурсів, що дозволяє удосконалити організаційно-виробничий механізм функціонування металургійних підприємств та сформулювати практичні пропозиції щодо оптимізації структури виробництва з урахуванням комплексу економічних, енергетичних та природно-екологічних факторів, враховуючи такі особливості діяльності сучасних металургійних комбінатів, як кількісну і якісну недосконалість їх структури виробництва, які спричинюють випуск неконкурентоспроможної продукції.Посилання
Иншеков Е.Н. Технико-экономические аспекты повышения энергоэффективности металлургического комплекса в условиях действия Киотского протокола/ Е.Н. Иншеков, Е.Н.Кравченко.- Киев, 2008.-41 с.– Деп. в ДНТБ Украины 07.07.2008, No 110-Ук2008.
Дзюбан В.С. Энергоресурсосбережение - приоритетная задача предприятий Украины: [Снижение энергопотребления предприятий горнодобывающей промышленности] / В.С.Дзюбан, М.И. Рымар // Энергосбережение.- 2006. - No 11.- С. 10-11.
Жуков Ю.П. Особенности расчета объемов энергосбережения промышленными экономическими агентами при энергоаудите: [Энергетика. Энергосбережение. Энергоменеджмент] / Ю.П. Жуков, В.Ф. Боронин // Энергосбережение.- 2006.- No 8.- С. 20-22.
Енергетичний аудит: Навчальний посібник / [О.І. Соловей, В.П. Розен, Ю.Г. Лега, О.О.Ситник, А.В. Чернявський, Г.В. Курбака]. – Черкаси: ЧДТУ, 2005. – 299 с.
Звіт про результати 16-тої конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміни клімату в Канкуні від 28.02.2011 [Електронний ресурс] / Режим доступу: http://www.necu.org.ua/review-ghg-potential/.
Kyoto Protocol. Status of ratification [Electronic resource]. – Mode of access: http://www.unfccc.int/files/essential_background/kyoto_protocol.pdf.
До питання оптимізації енергоспоживання в металургії: [Економія енергетичних та сировинних ресурсів в металургії] / Державне підприємство "Укрпромзовнішекспертиза", м. Київ // Енергоресурсозбереження. – 2006. – No 3. – С. 9–15.
Проект Закону України “Про регулювання у сфері енергозбереження” від 1 листопада 2010 No 7231 // База “Законодавство України” на сайті Ліга закон [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://search.ligazakon.ua/?s=search&idView=LZ_SUITE_LZ&beginPos=41&countBlock=10&kw2=251&sort=15.
Іншеков Є.М. Принципи формування відповідальності промислових підприємств за використання енергетичних ресурсів та викиди парникових газів [Текст] / Є.М. Іншеков, О.С. Дробаха , О.М. Козуб // Науковий журнал „Промелектро”. – 2010. – No4. – C.23–28.
Цепенюк Н. Стратегічні пріоритети розвитку промисловості будівельних матеріалів регіону [Текст] / Н. Цепенюк // Галицький економічний вісник. — 2011. — No1(30). — С.123–127 – (економіка та управління національним господарством).
Акулич И.Л. Математическое программирование в примерах и задачах: Уч. пособие для студентов эконом. спец. вузов [Текст] / И.Л. Акулич. – М.: Высш. шк., 1986. – 319 с.
Зайченко Ю.П. Дослідження операцій: Підручник. – 4–е вид., перероб. і допов. [Текст] / Ю.П. Зайченко. – К. : 2000. – 688 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).