ЗАСТОСУВАННЯ ТЕОРІЇ ПОДІБНОСТІ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.4.2020.233599Ключові слова:
електричне навантаження, добовий графік, теорія подібності, коефіцієнт подібностіАнотація
Мета публікації - використати методи теорії подібності для контролю електроспоживання на промислових підприємствах. На підставі п'ятого додаткового положення теорії подібності запропоновано застосувати стохастичні характеристики добових графіків електричного навантаження трансформаторних підстанцій. Розроблено наближений метод розрахунку коефіцієнта подібності як добових графіків електричного навантаження один з одним, так і обраного добового графіка з заявленим графіком на «Ринку подобово наперед і внутрішньодобовому ринку». Такий метод можливо використовувати на вибірках витрат різних енергоресурсів.
Посилання
The rules of the market are “do it ahead” and the internal market is similar. Approved by the Resolution of the NKREKP dated March 14, 2018 No. 308 (at the editorial office of the NKREKP Resolution dated June 24, 2019 No. 1169).
Trofimova V.Sh., Lipatnikov A.V. Development of a methodology for planning the hourly consumption of electrical load by a large metallurgical enterprise. Vestnik MGTU im. G.I. Nosov. 2014. No. 3. S. 57–62.
Kaminsky A.V. Application of similarity theory methods for analyzing the operation of transformer substations. Online magazine "Science". Volume 7, No. 2 (2015).
URL: http://naukovedenie.ru/PDF/45TVN215.pdf (free access). DOI: 10.15862 / 45TVN215 (date 24.12.2020).
Venikov V.A. Similarity theory and modeling. Moscow: Higher School, 1976.480 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).