ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА ТЕХНОЛОГІЯ ЕНЕРГОЄМНОГО ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.4.2015.55626Ключові слова:
енергоефективність, кульові подрібнення, міцність сировини, інноваційна технологія, лабораторні дослідження, траєкторія руху, контроль міцності сировиниАнотація
Наведено результати лабораторних досліджень нової енергоефффектівной технології подрібнення сировини. Ці технології є однією з найбільш енергоємних виробництв в промисловості. Отримані дані підтверджують можливість отримання проривних техніко-економічних показників при впровадженні запропонованої інноваційної технології подрібнення сировини в кульових млинах. Останнє досягається за рахунок підтримки в них оптимальних траєкторій руху внутрімельнічной завантаження в залежності від постійно мінливих фізико-механічних властивостей (міцності) матеріалу, що подрібнюється продукту. У млині оперативно реалізуються найбільш ефективні режими подрібнення (ударом, стиранням, роздавлюванням). Досягнуто зниження питомих енерговитрат в залежності від міцності матеріалу, що подрібнюється на 31,3 ÷ 43,5% з одночасним підвищенням продуктивності млина для сировини різного класу фортеці на 22,3 ÷ 57,3%. Для промислових випробуванні Предлогаются технології розроблений варіант системи автоматичного контролю фортеці матеріалу, що подрібнюється в млині. Бібл. 6, табл. 3, рис. 2.Посилання
Адамбаев М.Д. Автоматическое управление процессами сухой рудоподготовки. – Алматы: Комплекс, 2003. – 163с.
Fahrenwald A.W. Grinding and Classification. Report of Investigation, Bureau of Mines, USA, ser. 2829.
Адамбаев М.Д. Теория и практика технического эксперимента в электроэнергетике. – Алматы: КазНТУ, 2013. – 237с.
Адамбаев М.Д. Повышение эффективности процесса сухого измельчения. Идентификация и Автоматизация. Saarbrucken, Deutschlang (Германия): LAP LAMBERT Academic Publishiuq, 2014. – 237с.
Инновационный патент No20963 Республики Казахстан «Способ автоматического контроля суммарной загрузки двухкамерной сепараторной мельницы и устройство для его осуществления». Опубл. 16.03.2009, бюл.No3 / Адамбаев М.Д., Абдикадиров Н.Н., Адилханов Д.Б., Достанов Д.А.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).