ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ МЕХАТРОННИМ КОМПЛЕКСОМ «ПОДРІБНЮВАЧ-МЛИН» З ВИКОРИСТАННЯМ ШТУЧНИХ НЕЙРОННИХ МЕРЕЖ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.3.2016.85896Ключові слова:
електроспоживання, оптимізація, нейромережева модельАнотація
В роботі розглядається моделювання роботи дробильно-помольного комплексу із застосуванням штучних нейронних мереж. Моделювання механічного процесу подрібнення проводиться при комплексному обліку чинників, що визначають його перебіг. Побудована модель використовується для оптимізації електроспоживання мехатронного комплексу. Показано, що при розробці моделі дробильно-помольного комплексу облік найбільшого числа факторів і їх взаємного впливу можливий при використанні в якості базової моделі багатошарового перцептрона.Посилання
Плановский А.П. Процессы и аппараты химической технологии [Текст]/ Плановский А.П., Ралем В.М., Качан С.Э. – М.: Госхимиздат, 1962. – 848 с.
Технологическая оценка минерального сырья. Методы исследования: Справочник / Под ред. П.Е. Остапенко М.: Недра, 1990. – 212 с.
Нейронные сети. STATISTICA Neural Networks: Пер. с англ. – М.: Горячая линия – Телеком. 2000.-182 с.
Каллан Р. Нейронные сети. Пер. с англ. [Текст]/ Каллан Р. – М.: Горячая линия – Телеком. 2000.- 280 с.
Белых Б.П. Электрические нагрузки и электропотребление на горнорудных предприятиях [Текст]/ Белых Б.П., Свердель И.С., Олейников В.К. – М., Недра, 1971, с. 248.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).