ДО ВИЗНАЧЕННЯ УСЕРЕДНЕНОЇ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ПОТУЖНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2017.102796Ключові слова:
потужність, інтервал осереднення, контроль, рухома середняАнотація
В роботі розглядаються підходи до контролю усередненої електричної потужності. Проаналізовано існуючий підхід, який засновано на визначенні контрольованої потужності за фіксовані інтервали часу протягомі проходження максимального навантаження енергетичної системи. Показано, що існуючі засоби, які визначають усереднену потужність на встановлених інтервалах часу, не завжди фіксують можливі перевищення визначеною величиною заданих значень. Запропоновано підхід для контролю усередненої потужності за методом рухомої середньої. Показано, що для фіксації всіх перевищень із заданою довірчою ймовірністю контроль потужності повинен здійснюватися з кроком дискретизації меншим та кратним інтервалу усереднення. Запропоновано практичну реалізацію розглянутого підходу. Наведено структурну схему пристрою контролю усередненої потужності за методом рухомої середньої. Наведено результати експериментальних випробовувань на вугільній шахті.Посилання
Правила користування електричною енергією. [Електронний ресурс] - Режим доступу: http://www.energy.mk.ua/index.
А.с. 767656 СССР, МКИ3 G 01 R 11/56/ Автоматическое устройство для контроля совмещенной электрической нагрузки предприятия / А.В. Праховник., В.П. Калинчик, С.В.Загородний, В.П.Розен (СССР). – 2647173/18-21; заявл. 24.07.78; опубл.30.09.80. – Бюл. № 36.
Калинчик В.П. К определению осредненной электрической мощности/ Калинчик В.П., Петров А.А., Калинчик В.В.– Киев, 2010. – 7 с.– Деп. в ГНТБ Украины 01.11.10, № 127-Ук – 2010.
Калинчик В.П. Выбор оптимального шага дискретизации для контроля и управления электропотреблением / Калинчик В.П., Петров А.А,Волошко А.В. // «Проблемы эффективного использования энергоресурсов в промышленности».-Миасс.-1985.-С.162-163.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).