ANALYSIS OF THE EFFECTIVENESS OF THE USE OF SYNCHRONOUS RECTIFIERS IN SWITCHING POWER SUPPLIES
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.3.2017.117355Keywords:
rectifiers, synchronous, diode Schottky, MOS transistors, converters, simulation, MultisimAbstract
Efficiency of the use of synchronous rectifier in AC/DC and DC/DC converters. The simulation of the rectifiers diode Schottky, perfect keys and keys using MOS transistors. The results of the experiments do not confirm unconditional advantage of the synchronous rectifiers. Proposed the use of combined circuits of the rectifiers to increase their efficiency.References
Power Management Guide. http://www.ti.com/lit/sg/slvt145p/slvt145p.pdf
E. Faniani "To increase the efficiency of the Converter due to synchronous rectification", Electronic components, Moscow, pp. 35-37, April 2014.
M. Solomatin "Use of components from International Rectifier for synchronous rectification", Electronic components, Moscow, pp. 12-20, June 2010.
Downloads
Issue
Section
ENERGY EFFICIENCY AND ENERGY SAVINGS
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).