АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ СИНХРОННИХ ВИПРЯМЛЯЧІВ В ІМПУЛЬСНИХ ДЖЕРЕЛАХ ЖИВЛЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.3.2017.117355Ключові слова:
випрямлячі, синхронні, діод Шотткі, МОП-транзистори, перетворювачі, симуляція, MultisimАнотація
Ефективність використання синхронного випрямляча в перетворювачах змінного / постійного струму і постійного / постійного струму. Моделювання випрямлячів діода Шотткі, ідеальні клавіші і клавіші з використанням МДП-транзисторів. Результати експериментів не підтверджують безумовного переваги синхронних випрямлячів. Пропонується використання комбінованих схем випрямлячів для підвищення їх ефективності.
Посилання
Power Management Guide. http://www.ti.com/lit/sg/slvt145p/slvt145p.pdf
E. Faniani "To increase the efficiency of the Converter due to synchronous rectification", Electronic components, Moscow, pp. 35-37, April 2014.
M. Solomatin "Use of components from International Rectifier for synchronous rectification", Electronic components, Moscow, pp. 12-20, June 2010.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).