SYSTEMS OF RADIATION MONITORING
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.3.2017.117381Keywords:
radiation monitoring, checking system, atomic power stationAbstract
The analysis offunctioning of the systems of the radiation monitoring on the atomic power station of Ukraine is executed. Information about similar systems operating in other countries is analysed. Intercommunication of energy tension of territories and controlled areas is appraised.References
IEAE INFORMATION 2010
https://www.iaea.org/PRIS/WorldStatistics/OperationalReactorsByCountry.aspx
Бликс Х. Атомная энергия и окружающая среда // Экологические системы, 2005, № 8, С. 5 - 7.
Офіційний веб-сайт ВП «Хмельницька АЕС» www.xaec.org.ua
Офіційний веб-сайт ВП «Запорiзька АЕС» www.npp.zp.ua
Офіційний веб-сайт Рiвненськоi АЕС www.rnpp.rv.ua
Чугай А.В., Ковальчук В.И Системы радиационного мониторинга в Украине // Український гідрометеорологічний журнал, 2010, №7, С. 10-15.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).