ЕНЕРГЕТИКА ЙОРДАНІЇ: СУЧАСНИЙ СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.4.2014.121689Ключові слова:
електроенергетика Йорданії, електростанції, електричні мережі, нетрадиційні та відновлювані джерела енергії, тарифи на електроенергіюАнотація
Представлена схема електроенергетичної галузі Йорданії, дана характеристика основних енергетичних компаній. Наведено структуру використання традиційних видів палива на електростанціях, генерації і споживання електричної енергії в країні. Розглянуто добові графіки електричного навантаження об'єднаної енергосистеми, а так само діюча система тарифів на електроенергію в Йорданії. Наведено прогноз розвитку енергетичної галузі країни, у тому числі і в напрямку розширення використання нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії.Посилання
Комиссия управления электроэнергией, http://erc.gov.jo/Arabic/Pages/default.aspx.
Ежегодный отчет 2013 г Центральной энергокомпании, http://www.cegco.com.jo/?q=en.
Ежегодный отчет 2013 г Национальной энергокомпании http://www.nepco.com.jo/#.
Ежегодный отчет 2013 г Распределительной энергокомпании http://www.edco.jo/index.php/ar/.
Министерство энергетики и минеральных ресурсов Иордании http://www.memr.gov.jo/Default.aspx.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).