РОЗРОБКА ЗАХОДІВ ПО АЛЬТЕРНАТИВНОМУ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЮ ОБЛАДНАННЯ В УМОВАХ ПОВНОГО ЗНЕСТРУМЛЕННЯ АЕС
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.4.2014.121705Ключові слова:
повне знеструмлення енергоблоку, частота пошкоджень активної зони, електропостачання, вихідна подія аваріїАнотація
Наведено варіанти альтернативного електропостачання обладнання при повному знеструмленні АЕС. Проведено розрахунки частот пошкодження активної зони реактора ВВЕР-1000 для основних вихідних подій з урахуванням запропонованих варіантів. Метою цієї роботи є дослідження існуючого дефіциту надійності забезпечення електропостачанням основних елементів, що впливають на ризик в умовах повного знеструмлення енергоблоку. В результаті аналізу визначено особливості запропонованих варіантів аварійного підживлення, їх переваги та недоліки в умові аварії з повним знеструмленням енергоблоків АЕС.Посилання
Хмельницкая АЭС. Энергоблок No 2. Окончательный отчет по анализу безопасности. Глава 19. Вероятностный анализ безопасности. Описание вероятностной модели. Количественная оценка. Анализ значимости, чувствительности и неопределенности. 43-923.203.021.АВ.00, 2005.
Хмельницкая АЭС. Энергоблок No 2. Окончательный отчет по анализу безопасности. Глава 19. Вероятностный анализ безопасности. Определение аварийных последовательностей (моделирование деревьев событий). 43-923.203.024.АВ.00. 2005.
Хмельницкая АЭС. Энергоблок No1. Анализ и разработка мероприятий, направленных на создание резервных возможностей для подачи энергоснабжения критических групп оборудования от соседних энергоблоков или сторонних источников в условиях обесточивания с отказом ДГ. 43-677.207.002.ОТ01, 2007.
Хмельницкая АЭС. Энергоблок No2. Отчет по анализу безопасности. Том 8. Глава 8. Электроснабжение. Часть 3. Система аварийного энергоснабжения. 43-923.203.254.ОБ.08.03.РЕД.1.Ф.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).