ПАСИВНИЙ БУДИНОК – ШЛЯХ ДО ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.3.2014.126482Ключові слова:
пасивний будинок, стан ЖКГ в Україні, теплові містки, рекуперація, енергоефективністьАнотація
У даній статті проаналізовано практику будівництва пасивних будівель та стандарту пасивного будинку за кордоном. Визначено переваги й недоліки пасивного будинку. Також проведено огляд житлового сектору, базуючись на доступній офіційній статистичній інформації по житловому фонду і споживанню енергетичних ресурсів, що збирається в Україні, а також за допомогою інформації, зібраної делегацією Європейської Комісії та звітів Міжнародного Енергетичного Агентства. Проаналізовано необхідність впровадження енергетичного менеджменту в «пасивних» будівлях.Посилання
Житловий фонд України у 2012 році. Статистичний бюлетень. – Державний комітет статистики України. – Київ, 2013.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
ТЕХНОЛОГІЇ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).