КЕРУВАННЯ ВЕНТИЛЬНИМ ДВИГУНОМ ЕЛЕКТРОНАВАНТАЖУВАЧА ЗА ДОПОМОГОЮ ФАЗЗІ - НЕЙРОННОЇ МЕРЕЖІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.3.2014.126522Ключові слова:
вентильний двигун, фаззі-нейронна мережа, електронавантажувач, система керування, віртуальна модель електроприводуАнотація
Досліджено дві віртуальні моделі електропривода з вентильим двигуном для електронавантажувача у середовищі MATLAB: перша – з підпорядкованим керуванням та двома регуляторами швидкості та струму, друга – з регулятором на основі фаззі-нейронної мережі. Показано, що для електронавантажувача найбільш доцільним є застосування кенрування з фаззі-нейронною мережею, яка має кращі динамічні показники та задовольняє вимогам енергоефективності.Посилання
Закладний О.М., Закладний О.О., Броницький В.О., Могилат Д.Ю. Енергоефективний електропривод електронавантажувача // Енергетика: економіка, технології, екологія. 2013. No1. С. 36-41.
Закладний О.М., Закладний О.О. Вплив способів керування інвертором вентильного двигуна на встановлену потужність електрообладнання // Інформаційний збірник «Промислова електроенергетика та електротехніка» Промелектро. 2008. No4. С. 20-25.
Hong-Gyun Lee, Jung-Chul Lee, Su-Myeong Nam, Jung-Sik Choi, Jae-Sub Ko, Dong-Hwa Chung, “The Speed Control and Estimation of IPMSM using Adaptive FNN and ANN”, ICCAS2005, June 2-5 2012, KINTEX, Gyeonggi-Do, Korea.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).