ENERGY MANAGEMENT AS A MULTILEVEL SYSTEM OF ENERGY EFFICIENCY
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.2.2014.132574Keywords:
control the flows of energy saving, national and regional levels of energy management, workplace energy managerAbstract
Provided the basic criteria of efficiency and location of the relationship between energy-efficiency and production potential. Proposes to consider the management of energy efficiency as a multi hierarchical vertical structure. Provided examples of actual absence management energetic flows at the state level. Proposes a system-level energy management administrative units, primarily in the public sector and system utilities. The algorithm workplace energy manager and main stages of implementation energy management.References
Стратегія енергозбереження в Україні:аналітично-довідкові матеріали.у 2-х томах, т.2. /За ред. В.А.Жовтянського, М.М. Кулика, Б.С.Стогнія. Академперіодіка. Київ 2006.
О результатах обследования предприятий теплоснабжения / Немировский И.А. // Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит No1, 2, - 2014.
Downloads
Issue
Section
TECHIQUE
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).