КОНТРОЛЬ СТАНУ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2013.141528Ключові слова:
електротехнічне обладнання, контроль, діагностика, електромеханічні системиАнотація
В статті розглянуто метод вибору інтервалу контролю стану електротехнічного обладнання, заснований на визначенні функції розподілу тривалості викидів випадкового пропроцесу зміни контрольованих параметрів за встановлені значення і забезпечує випереджаючий контроль стану електромеханічних систем і безперервний їх захист від аварійних режимів.Посилання
ДСТУ 2389-94 Технічне діагностування та контроль технічного стану. 1994.
Каллакот Р.А. Диагностирование механического оборудования/ Каллакот Р.А. - Л.: Судостроение, 1980.
Основы технической диагностики. В 2-х книгах. / В. В. Карибский, П. П. Пархоменко, Е. С. Согомонян, В. Ф. Халчев / Под ред. П. П. Пархоменко / Энергия. – М.: 1976. – Кн.1: Модели объектов, методы и алгоритмы диагноза. – 464 с.
Поляков Б.Н. Методика оценки службы деталей с использованием теории случайных величин и случайных процессов и ее применение / Поляков Б.Н.- Вестник машиностроения. – 2007. - No 2.- С.28-34.
Фомин Я.А. Теория выбросов случайных процессов / Фомин Я.А. – М.: Связь, 1980. – 216 с.
Линденбаум Т.М. Модели редких выбросов нагрузки тяговых сетей в задачах электроснабжения магистральных железных дорог: дис. на соискание ученой степени канд. техн. наук: спец. 05.22.07 «Подвижной состав железных дорог, тяга поездов и электрификация» / Линденбаум Т.М. – Ростов-на-Дону – 2001. – 179 с.
Справочник по специальным функциям / Под ред. Абрамовица М. и Стиган И. – М.: Наука, 1979. – 704 с.
Форсайт Д. Машинные методы математических вычислений/ Форсайт Д., Малькольм М., Моулек К. - М.: Мир, 1981. – 280 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).