МОДЕЛЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ МУЛЬТИПЛІКАЦІЙНОГО ПРИВОДУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ ПРОХІДНИЦЬКОГО ЩИТА
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2012.160400Ключові слова:
мультиплікатор, виконавчий орган, маніпулятор, процес, дослідженняАнотація
Запропонована модель функціонування приводу виконавчого органу прохідницького щита з мультиплікатором тиску. Проведений аналіз ґрунтів та їх міцності, який виявив актуальність та необхідність підвищення величини сили різання. Визначене місце установки мультиплікатора тиску в гідроприводі. Синтезована система диференціальних рівнянь руху елементів трьохмасової моделі функціонування приводу виконавчого органу. Запропонований метод інтегрування системи диференціальних рівнянь за допомогою оболонки MathСad. Встановлені динамічні параметри взаємодії ковша і грунта при роботі мультиплікатора. Визначений характер коливального процесу. Встановлені основні параметри коливань та стабілізації робочого обладнання щита.Посилання
Шевчук С.П., Сліденко В.М., Лістовщик Л.К. Оцінка взаємодії робочого обладнання прохідницького щита з вибоєм / Труды Международной научно-техничесокой конференции “Горная электромеханика и автоматика” Том 2 , Донецк. - 2003. – С. 218-222.
Минерально-сырьевая база строительных материалов Украинской ССР. Киевская область. Министерство Геологии СССР. К.: 1989г. - 596 с.
Замараєва О.В. Імпульсно-хвильовий мультиплікатор тиску для підвищення ефективності виконавчих органів гірничих машин // Енергетика: економіка, технології, екологія.-2009.-No2 (25). - С. 9-12.
Шевчук С.П., Сліденко В.М., Замараєва О.В. Енергозберігаючий мультиплікаторний привод виконавчого органа маніпулятора // Вісник Кременчуцького державного політехнічного університету ім. Михайла Остроградського.- Кременчук: КДПУ, 2009.- Вип. 3/2009. Частина 2. - С.39-41
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).