СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ ДИСКРЕТНОЇ ІНФОРМАЦІЇ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ЕНЕРГООБ’ЄКТАМИ ЗА УМОВ СПОРАДИЧНОСТІ ВХІДНИХ ДАНИХ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.2.2011.169902Ключові слова:
статистичний аналіз, спорадичні виміри, автоматизовані системи керування в електроенергетиці, системи керування базами данихАнотація
Розглянуто різноманітні підходи до збереження інформації в автоматизованих системах в енергетиці та застосування сучасних систем управління базами даних. Доведено, що при використанні стандартних шляхів з застосуванням SQL-запитів для періодичної інформації, при наявності спорадичних даних, результати розрахунків статистичних показників незадовільні. Наведено алгоритм, що дозволяє перейти від статистичного аналізу періодичної інформації до статистичного аналізу спорадичних даних, які зберігаються в системі керування базами даних Oracle. Алгоритм дозволяє провести аналіз без втрати інформації.Посилання
Кайт Том. Oracle для профессионалов. [Текст] Пер. с англ. – СПб.: ООО ДиаСофтЮП, 2003. — 672 с. ISBN 5–93772–072–5.
Oracle Database SQL Language Reference, 11g Release 2 (11.2) E17118–03 Copyright © 1996, 2010, Oracle and/or its affiliates. Primary Authors: Diana Lorentz, Mary Beth Roeser. [електронний документ у форматі PDF].
ГОСТ 24.104–85. Автоматизированные системы управления. Общие требования.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
ТЕХНОЛОГІЇ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).