АНАЛІЗ ВИСОКОЧАСТОТНИХ ПРОЦЕСІВ В АСИНХРОННИХ ДВИГУНАХ З ВСИПНИМИ ОБМОТКАМИ НА ОСНОВІ ЛАНЦЮГОВИХ СХЕМ ЗАМІЩЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.4.2018.175643Keywords:
високочастотніпроцеси, всипні обмотки електричних машин, ланцюгова схема заміщення, математична модель, вхідний опір, хвильовий опір, зосереджені параметри, розподілені параметри,Abstract
В статті представлено математичну модель високочастотних явищ в обмотках низьковольтних асинхронних двигунів з емалевою ізоляцією провідників за допомогою ланцюгових схем заміщення. Для оцінки вхідних і хвильових опорів застосована модель з зосередженими параметрами одноланкового або багатоланкового ланцюга. Проведено порівняння результатів отриманих на розроблених моделях різної складності та результатів експериментальних досліджень на прикладі низьковольтних асинхронних двигунів малої потужності зі всипними обмотками.
References
Каганов З. Ч. Цепные дроби в электротехнике, часть І. Издательство «Наука», Сибирское отделение, Новосибиркск, 1966
Борисоглебский П. В. Физические основы и методы профилактики промышленой изоляции. Госэнергоиздат, 1949.
Мамиконянц Л. Г. Контроль влажности изоляции электрических машин и трансформаторов по изменению емкостей их обмоток. Электричиские станции, 1945
В. Г. Каганов Электричиские цепи с распределенными параметрами и цепные схемы.
Boldea, I., &Nasar, S. A. (2010). The induction machines design handbook (2nd ed.). Boca Raton, FL: CRC Press.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).