АНАЛІТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ НАГРІВУ ОДИНИЧНОЇ КЕРАМІЧНОЇ ЦЕГЛИНИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2011.177582Ключові слова:
цегла, випал, швидкість нагрівання, температураАнотація
Виконані аналітичні дослідження процесу нагрівання одиничної керамічної цеглини в тунельній печі. Запропоновано рішення для визначення температурного поля в будь-якому щаблі нагрівання, витримки або охолодження керамічної цегли в тунельних печах.Посилання
Левченко П.В. Расчёты печей и сушил силикатной промышленности. – М.: Высшая шк., 1968. – 367 с.
Гинзбург Д.Б. и др. Печи и сушила силикатной промышленности. –М.: Промстройиздат, 1963. –305с.
Лундина М.Г., Беренштейн П. И. Блох Г. С. Производство кирпича методом полусухого прессования. М.: ГИЛСАСМ. 1958. – 158 с.
Нохратян К. А. Сушка и обжиг в промышленности строительной керамики. М. Госстройиздат – 1962. – С. 602.
Гинзбург Д.Б. и др. Теплотехнические расчёты установок силикатной промышленности. Промстройиздат, 1950. – 360 с.
Тайц Н.Ю. Технология нагрева стали. Изд. 2-е., испр. и доп. М. «Металлургиздат» – 1962. - 567с.
Дослідження та розробка методів інтенсифікації процесів тепло- та масообміну в теплових агрегатах. Звіт відділу проблем промислової теплотехніки Інституту газу НАНУ за НДР No293В.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).