ТЕРМОДИНАМІЧНА ОЦІНКА МЕТОДІВ СУХОЇ ДЕСУЛЬФУРИЗАЦІЇ ДИМОВИХ ГАЗІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.2.2010.178538Ключові слова:
димові гази, десульфуризація, газоочищенняАнотація
У статті розглядається термодинамічна можливість реалізації сухих методів десульфуризації при введенні сорбенту в різні зони. Також розглянуті переваги та недоліки сухих методів десульфуризації.Посилання
Вольчин І.А. Сухі методи десульфуризації та теплоенергетика України // Енергетика та електрифікація. – 2010. – No1. – С. 45-51.
Integrated Pollution Prevention and Control. Reference Document on Best Available Techniques for Large Combustion Plants. European Commission. Institute for Prospective Technological Studies (Seville). July 2006 – 607 p. (www.ipts.jrc.ec.europa.eu).
Касаткин А.Г. Основные процессы и аппараты химической технологии. – М.: Госхимиздат. – 1961. – 832 с.
Рябин В.А. Остроумов М.А. Свит Т.Ф. Термодинамические свойства веществ. Справочник. Л.: «Химия». – 1977. – 392 с.
Герасимов Я.И. «Курс физической химии» М.: «Химия». – 1964. – 625 с.
Киреев В.А. Методы практических расчетов в термодинамике химических реакций. 2-е изд. испр. и доп. М.: «Химия». – 1975. – 536 с.
Srivastava, R.K.; Jozewicz, W. Flue gas desulfurization: the state of the art // Journal of the Air & Waste Management Association, 2001, December.
Кузнецов Н.В., Митор В.В. и др. «Тепловой расчет котельных агрегатов» (нормативный метод). М.: «Энергия». – 1973. – 295 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).