ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ РОБОТИ ПОВІТРЯНИХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ ШЛЯХОМ ЗАСТОСУВАННЯ ЛІНІЙНОЇ АРМАТУРИ СПІРАЛЬНОГО ТИПУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2010.179169Анотація
-Посилання
Рыжов С.В., Цветков Ю.Л. Опыт применения арматуры спирального типа на воздушных ЛЭП. – ЭЛЕКТРО. Электротехника, электроэнергетика, электротехническая промышленность, 2005, No2. – С. 32–36.
Каталог «Спиральная арматура для подвески и ремонта проводов», Электросетьстройпроект.
Афанасьева О.Е., Рыжов С.В., Фельдштейн В.А., Фельдштейн И.В. Динамические модели для исследования вибрации проводов линий электропередачи и воздушных коммуникационных кабелей в ветровом потоке. – Проблемы машиностроения и автоматизации, 1998, No 1. – C.50–57.
Патент Российской федерации No2 315 408 С1, «Спиральный натяжной зажим», авт. ЖуковА.И., Рыжов С.В., Цветков Ю.Л., 30.08.2006 г.
С.В. Рыжов, Ю.Л. Цветков. Арматура спирального типа для проводов ВЛ. ЗАО ЭССП, г.Москва, 24.06.03.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).