СИНТЕЗ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ НЕЧІТКОЇ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЧАСТОТИ ТА ПОТУЖНОСТІ ТЕПЛОВОГО ЕНЕРГОБЛОКУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2010.179548Анотація
-Посилання
СТО СО-ЦДУ ЕЄС 001-2005. Стандарт СО-ЦДУ ЕЄС.Нормы участия энергоблоков ТЭС в нормированном первичном и автоматическом вторичном регулировании частоты. – М.:2005.
Концепція регулювання частоти в енергооб’єднанні країн СНД і Балтії. Затверджено рішенням Електроенергетичної ради СНД і Балтії 27.10.2005р.
СОУ – Н ЕЕ 04.157:2009. Нормативний документ Мінпаливенерго України. Методики і рекомендації щодо організації первинного та вторинного регулювання частоти та потужності на енергоблоках ТЕС (ТЕЦ). Настанова.
Норми мінімально допустимих рівнів і гранично допустимих швидкостей зміни навантаження енергоблоків 150-1200 МВт (що уточнені для кожного конкретного енергоблоку і затверджені РАО ЄЕС Росії 20.12.1993р як «Норми допустимих мінімальних рівнів і швидкостей зміни навантаження теплових електростанцій РАО ЄЕС Росії»).
Лукаш Н.П., Перевертень В.В. Моделирование и исследование динамики энергоблоков ТЭС, оснащенных главным регулятором котла. – Деп. в УКРНИИНТИ 4.07.88, No1841 Ук-88. Деп.
Рабинович Р.С., Полонская М.А. Модели тепловых электростанций для расчета длительных электромеханических переходных процессов в энергосистемах. – Электричество, 1983, No3.
Терехов В.М. Фаззи-логика в электротехнике. – Электричество, 2000, No11.
Леоненков А.В. Нечеткое моделирование в среде Matlab и fuzzyTECH. – Спб.: БХВ – Петербург, 2005.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).