УНІВЕРСАЛЬНА МЕТОДИКА АУДИТУ ЕМІСІЇ ОКСИДІВ АЗОТУ В КАМЕРІ ЗГОРЯННЯ ГТУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.2.2009.180103Анотація
-Посилання
Любчик Г.Н., Варламов Г.Б.. Ресурсные и экологические проблемы глобального и регионального энергопотребления//Энергетика и электрификация.- 2002, No2.- С. 35–47.
Клименко В.В., Терешин А.Г. Эмиссия оксидов азота из антропогенных источников: воздействие на атмосферу и климат. История и прогноз до 2100 г.//Теплоэнергетика.- 1999.- No12.- С. 57-61.
Зельдович Я.Б., Садовников Л.Н., Франк-Каменецкий Д.А. Окисление азота при горении. М. – Л.: АН СССР.- 1947.- 147 с.
Зельдович Я.Б., Райзер Ю.П. Физика ударных волн и высокотемпературных гидродинамических явлений.- М.: ГИЗ физ.-мат. литературы. – 1963.- 632 с.
Г.Н. Любчик, Г.А Микулин, Г.Б. Варламов и др. Использование конструктивных особенностей и аэродинамических эффектов насадки Борда при создании малотоксичных топливосжигающих модулей // Технологические системы.- No 2 (13)/2002, Выпуск 1. - С. 130–133.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).