APPLICATION OF SUPERCONDENSER UNIT - BATTERY BATTERY IN AUTONOMOUS ENERGY NODES RENEWABLE ENERGY
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.2.2009.180183Abstract
-References
DIN 72310-1:1970-01 «Lead storage battery; starter batteries; marking, type number and its structure».
Amato C.J. Latent Losses in Electric Lizzies. – IEEE Trans., 1969, IGA-5, N5, p.558-565.
http://www.elpri.ru/?page=10450&mode=prod.
Л.А. Ашкинази «Конденсатор без диэлектрика», - Химия и жизнь, 2005, No5, С. 30-31.
http://news.cxem.net/articles/circuit_28.php.
А.И.Шихатов «Суперконденсаторы», - Мастер 12 вольт, 2003, No50 С. 18-37.
http://www.powerinfo.ru/supercapacitor.php.
http://sdisle.com/battery/ultracap/.
А.К.Шидловский, В.Б.Павлов, В.М.Скиданов, В.А.Рычков «Эффективность использования энергии аккумуляторной батареи как функция нормы разрядного тока при импульсном регулировании», - сборник научных трудов «Повышение качества электрической энергии» АН УССР, К.: Наукова думка, 1983, С.14-20.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).