СТАТИСТИЧНА КЛАСТЕРИЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИГНАЛІВ НА ОСНОВІ ВЕЙВЛЕТ-ПЕРЕТВОРЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2009.182963Анотація
-Посилання
Добеши И. Десять лекций по вейвлетам. Москва. - Ижевск: РХД, 2002.
Волошко А.В. Метод формирования признаков классификации графиков электрических нагрузок на основе вейвлет-преобразования. // ПРОМЕЛЕКТРО, 2009, No 1. С. 39 - 43.
Дворников С.В., Сауков А.М. Метод распознавания радиосигналов на основе вейвлет–пакетов // Научное приборостроение, 2004, т. 14, No 1, С. 57 - 65.
Праховник А.В. Прогнозирование предсказания суточных графиков нагрузок на основе адаптивных методов.- Делфт, Нидерланды, 1976, 66 с. (англ.).
Гайдышев И. Анализ и обработка данных: специальный справочник. – СПб: Питер, 2001. – 752 с.
Бэнн Д.В., Фармер Е.Д. Сравнительные модели прогнозирования электрической нагрузки: Пер. с англ. М.: Энергоатомиздат, 1987. – 200 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).