DEVELOPMENT OF AN ASYNCHRONOUS MOTOR PROTECTION DEVICE TAKING INTO ACCOUNT THE INFLUENCE OF START-UP AND TRANSITION FACTORS (PART 1)
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.2.2008.184380Abstract
-References
Дубовик В.Г., Лебедев Л.Н. Разработка устройства защиты асинхронного электродвигателя на базе микропроцессора МК-51. Деп. в ГНТБ Украины 12.05.2008 г., № 33. - Ук2008. 115 с.
Сыромятников И.А. Режимы работы асинхронных и синхронных двигателей. - М.: Энергоиздат, 1984. - 240 с.
Мусин А.М. Аварийные режимы асинхронных электродвигателей и способы их защиты. - М.: Колос, 1979.
Воронин И.А., Лисецкий Н.В., Богдан А.В. Изменения величин и фаз токов при внутренних КЗ в АД // Электротехника: Сб. науч. тр. - Алма-Ата: Каз. ПТИ, 1976. - Вип. 3. - С.25-28.
Чиликин М.Г. Общий курс электропривода. - М.: Госэнергоиздат, 1963.
Гольдберг О.Д., Абдуллаев. Автоматизация контроля параметров и диагностика асинхронных двигателей. - М.: Энергоатомиздат, 1991.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).