ГІДРОДИНАМІКА І ТЕПЛООБМІН В ЦИЛІНДРИЧНИХ КАНАЛАХ ВИСОКОТЕМПЕРАТУРНИХ ГАЗОВИХ РЕАКТОРІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.2.2008.187641Анотація
-Посилання
Лабар М.П., Шеной А.С., Симон У.А., Кэмпбелл Е.М. ЯЭУ GT-MHR на основе модульного реактора с гелиевым теплоносителем и газовой турбиной // Атомная техника за рубежом. - 2005. - №1. - С. 22-28.
Поплавский В.М. Состояние и перспективы развития АЭС с реакторами на быстрых нейтронах // Теплоэнергетика, 2004. - №8. - С. 2-9.
Грэттон К.П. Переоценка концепции реактора на быстрых нейтронах с газовым теплоносителем // Атомная техника за рубежом. - 2004. - №1. - С. 23-27.
В.И. Субботин, М.Х. Ибрагимов, П.А. Ушаков и др. Гидродинамика и теплообмен в атомных энергетических установках. - М.: Атомиздат, 1975. - 408 с.
А.А. Халатов, А.А. Авраменко, И.В. Шевчук. Теплообмен и гидродинамика в полях центробежных сил. - К.: 2000. - 476 с.
Патанкар С. Численные методы решения задач теплообмена и динамики жидкости. - М.: Энергоатомиздат, 1984. - 152 с.
В.П. Исаченко, В.А. Осипов, А.С. Сукомел. Теплопередача. - Л.: Энергия, 1965. - 428 с.
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).