IMPLEMENTATION OF THE 110-150 kV SOUTH EC ESSENTIAL AUTOMATICS AS A MEANS TO INCREASE THE RELIABILITY OF CONSUMER ELECTRICITY
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.2.2019.190055Ключові слова:
підстанція, протиаварійна автоматика, енергосистема, електропостачання, добовий графік навантаженняАнотація
The article deals with the issue of increasing the reliability of electricity supply to consumers by implementation of emergency automation in energy-scarce areas of the southwestern part
Southern Power System. A set of technical measures and a list of objects required for
implementation of emergency automation. The basic technical requirements and functions that are needed to improve the reliability of electricity supply to consumers have been formed.
Посилання
Звіт з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей (доопрацьований) / НЕК «Укренерго» 2018р.
Технічне завдання на розробку комплексу протиаварійної автоматики мережі 110-150 кВ Південної ЕС / НЕК «Укренерго» 2016р.
Лінник О.М., Кануннікова Р.Є., Проблеми впровадження вітрових та сонячних електростанцій на території Південної енергосистеми та вплив їх роботи на режими об’єднаної енергосистеми / Інформаційний збірник «Промислова електроенергетика та електротехніка» 2015р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).