РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЙ БУДІВНИЦТВА ЦИФРОВИХ ПІДСТАНЦІЙ.
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2024.297585Ключові слова:
цифрова підстанція, надійність, протокол обміну інформацією, принцип роботи, світовий досвід, інтелектуальний трансформатор.Анотація
У статті розглянуто питання розвитку технологій будівництва цифрових підстанцій.
Досліджено сучасні інформаційні технології та інноваційні підходи до вирішення завдань автоматизації та управління енергооб'єктами, що дозволяють створювати підстанції нового типу.
Наведено принцип взаємодії обладнання цифрової підстанції.
Показані відмінності йифрових підстанцій та аналогових підстанцій.Представлений принцип роботи класичної та цифрової підстанції.
Описаний міжнародний досвід впровадження йифрових підстанцій.
Розкрито поняття «Інтелектуальний» трансформатор.
Представлений поетапний перехід до цифрової підстанції.
Посилання
Цифрова підстанція. Переваги та особливості / М.Ф. Сопель, С.П. Денисюк, О.В. Сподинський // Праці Інституту електродинаміки Національної академії наук України: Зб. наук. пр. — К.: ІЕД НАНУ, 2011. — Вип 30. — С. 14-17. — Бібліогр.: 7 назв. — укр.
ЦИФРОВІ ПІДСТАНЦІЇ. АНАЛІЗ ТА ЇХ ТЕНДЕНЦІЇ ВПРАВАДЖЕННЯ В УКРАЇНІ Дмитренко О.О., Мудрик В.І.//Цифровий ресурс – Режим доступу: https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwig-7vK5NyBAxUhJBAIHb-2CWQQFnoECAoQAQ&url=http%3A%2F%2Fjour.fea.kpi.ua%2Farticle%2Fdownload%2F196532%2F196780&usg=AOvVaw2Doq0WaBo0W9TMOF4hVaRm&opi=89978449 – 04.10.2023 р.
Від класичної до цифрової підстанції / О. Г. Гриб [та ін.] // Вісник Національного технічного університету "ХПІ". Сер. : Гідравлічні машини та гідроагрегати = Bulletin of the National Technical University "KhPI". Ser. : Hydraulic machines and hydraulic units : зб. наук. пр. – Харків : НТУ "ХПІ", 2021. – № 1. – С. 88-94.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).