ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ОБ'ЄКТАМИ НА БАЗІ СПЛК SIMATIC S7-1200
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.4.2015.55627Ключові слова:
автоматизація, інтелектуальні системи, вільно-програмований контролер, диспетчерський пункт збору даних, мікроконтролер, промислова мережаАнотація
Пропонується структура і основні компоненти експериментального майданчика наукових досліджень сучасних проблем інтелектуальних систем автоматичного управління технологічними процесами. Розроблено основні компоненти трирівневої системи управління виробництвом. Наведено перелік технічного обладнання, що забезпечує весь спектр завдань управління сучасної системи автоматизації підприємства. Наведено приклад реалізації та результати досліджень інтелектуальної системи на базі вільно-програмованого логічного контролера Simatic 1200.Посилання
Копесбаева А.А., Ким Е.С. Исследование и реализация робастных контроллеров для управления объектами с неизвестной или неполной математической моделью. Вестник Алматинского университета
энергетики и связи, No2-25, 2014 с. 32-37.
Копесбаева А.А., Ким Е.С. Робастный контроллер на базе стандартного функционального блока PID_Compact программного комплекса Tia Portal фирмы SIEMENS. Вестник Алматинского университета энергетики и связи, No4-27, 2014 с. 59-65.
SIMATIC S7-1200 - новое семейство микроконтроллеров [Электронный ресурс]: // http://iadt.siemens.ru (дата обращения: 30.03.2015).
SIMATIC S7-1200 [Электронный ресурс]: // http://www.siemens.com/simatic/printmaterial (дата обращения: 30.03.2015).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).