МОДЕЛЬ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОЇ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ БАГАТОДВИГУННОГО ПРОМИСЛОВОГО АГРЕГАТУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.4.2015.55628Ключові слова:
стан холодної прокатки, регулювання товщини, адаптивна модельАнотація
Досліджена система автоматичного управління безперервним станом холодної прокатки. Розроблена адаптивна модель, що дозволяє зв'язати функціонально залежні підсистеми автоматичного регулювання. Проведена перевірка достовірності моделі шляхом порівняння теоретичних та експериментальних даних. Приведено графік, що відображає процес регулювання товщини. Бібл. 2, рис. 3.Посилання
Гарбер Э.А., Кожевникова И.А., Трайно А.И., Кузнецов В.В., Павлов С.И. Новые методы моделирования процессов холодной прокатки, обеспечивающие улучшение качества холоднокатанных листов, экономию энергии и увеличение скорости непрерывных станов. Машины, технологии, материал, международный журнал. 2007. -No2-3. – с.108-111.
Дружинин Н.Н. Непрерывные станы как объект автоматизации. М., «Металлургия», 1975, 336с.
Шамрай А.А. Система автоматической коррекции скоростного режима непрерывной холодной
прокатки полосы металла - Труды ХІ Международной научно-технической конференции «ПСЭ-2010»– Киев, 2010.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).