РЕЗЕРВИ ЕНЕРГОЗБ ЕРЕЖЕННЯ ПРИ АВТОМАТИЗОВ АННОМУ УПРАВЛІННІ ВІДЦЕНТРОВ ИМИ НАСОСАМИ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.3.2015.60124Ключові слова:
відцентровий насос, енергозбереження, автоматизована система керуванняАнотація
У статті проведено аналіз і обробку даних експериментального дослідження відцентрового насоса теплових електростанцій. Показано можливий економічний ефект від використання алгоритмів енергозберігаючого керування відцентровим насосом і визначено закон такого керування.Посилання
Канюк Г.И., Мезеря А.Ю., Фокина А.Р., Лаптинова Е.В., Лаптинов И.П. Энергосберегающее управление и повышение технико-экономической эффективности насосных установок тепловых и атомных электростанций / Східно-Європейський журнал передових технологій. – Харків: –2012. – No. 3/8 (57). –С.58-62.
Канюк Г.И, Мезеря А.Ю., Михайский Д.В., Лаптинов И.П., Фокина А.Р. Резервы энергосберегающего управления технологическими процессами на действующих ТЭС и АЭС. – Харьков: Изд-во «Точка», 2012. –184с. Русс. яз.
Канюк Г.И, Артюх С.Ф., Мезеря А.Ю., Лаптинова Е.В., Мельников В.Е. Научные принципы энергосбережения в тепловой и атомной энергетике. – Харьков: Изд-во «Точка», 2013. –140 с. Русс. яз.
Канюк Г.И, Мезеря А.Ю., Лаптинов И.П. Модель энергосберегающего управления нагнетательными установками тепловых электростанций. Вісник НТУ “ХПІ”: Енергетичні та теплотехнічні процеси й устаткування. No12(1055), 2014. – С.90-97.
Змиевская ТЭС. Графики исходно-нормативных удельных расходов топлива энергоблока ст. No 8. Отчет НАК «Энергетическая компания Украины», 2012.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).