ВИЗНАЧЕННЯ ІНТЕРВАЛУ ДИСКРЕТИЗАЦІЇ ПРИ ДОСЛІДЖЕННІ РЕЖИМІВ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ ОБ'ЄКТІВ ДРОБИЛЬНО-ПОМОЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.2.2015.60568Ключові слова:
дробильно-помольний комплекс, дискретизація, інтервал вимірювання, електроспоживанняАнотація
В роботі розглядається процедура визначення кроку дискретизації вимірювань, який задовольняв би як вимогам до якості контролю процесу, так і можливостям апаратних засобів. На основі досліджень і апріорної інформації були проведені розрахунки тривалості інтервалів дискретизації і мінімальних обсягів вибірок випадкових процесів електричних навантажень дробильно-помольних комплексів. При заданій точності вимірювань, що дорівнює 10%, розрахунковий період дискретизації для аналізу електроспоживання об'єктів дробильно-помельного комплексу становить 10 хвилин.Посилання
Гайдукевич В. И. Случайные нагрузки силовых электроприводов [Текст] / Гайдукевич В. И., Титов В. С.. - М. Энергоатомиздат, 1983. – 160 с.
Калинчик В.П. Контроль и оперативное управление электропотреблением в промышленных сетях: Дис. канд. техн. наук: 05.14.02. – К., 1983. - 287с.
Ильин В.А. Телеуправление и измерение [Текст]/ Ильин В.А.. – М.: Энергия, 1974. – 408 с.
Мирский Г. Я. Характеристики стохастической взаимосвязи и их измерения [Текст]/ Мирский Г.Я. - М. Энергоатомиздат, 1982.
Саенко Ю. Л. Разработка уточненных методов выбора токоведущих частей и трансформаторов при резкопеременных нагрузках. Дис. канд. техн. наук.- Киев, 1986.
Жежеленко И.В. Оценка времени нагрева проводников изменяющимся во времени током / Жежеленко И.В. Саенко Ю.Л. // Известия вузов. Сер. Энергетика. 1983. No 8. - С. 3 – 8.
Котельников В.А. Теория потенциальной помехоустойчивости [Текст] / Котельников В.А. – М.: Госэнергоиздат, 1956.-151 с.
Харкевич А.А. О теореме Котельникова / Харкевич А.А.//Радиотехника, - 1956, т.13, No 8.
Асатурян В.И. Теория планирования эксперимента [Текст]/ Асатурян В.И. – М.: Радио и связь, 1983.-248 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).