ЕФЕКТИВНІ МІКРООРГАНІЗМИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2015.60696Ключові слова:
ефективні мікроорганізми, ЕМ технології, вода, мікроби, кисень, аераціяАнотація
Стаття присвячена одній з сучасних оптимізацій інтегрованих підходів до екологізації постачання, а саме технології ЕМ. Враховуючи поганий стан води, що використовується для побутових цілей, а також той факт, що значний відсоток забруднення стічних вод припадає на мікробіологічне забруднення та бактеріальний характер, а також необхідність вдосконалення методів лікування, цей метод є актуальним і можливим для впровадження технології на станції аерації "Бортничі". ЕМ технологія дозволяє поліпшити систему очищення води не лише екологічним, але й економічним показником без використання хімічних речовин.
Посилання
Higa, T. Effective Microorganisms / T. Higa, - Washington, 1996. – 20 p.
Kurihara H. Water quality of reusing waste water. / H. Kurihara // Sewage Works Association. – 2000. – 41 p.
Бурлака В.Г. Инновации в экологизации систем водоочистки Украины / В.Г.Бурлака, В.Л.Назарчук // Нефть и газ. – 2007. – № 3. – С. 52–58.
Санітарна очистка міст та комунальний транспорт. Інформаційно-аналітичний збірник, випуск. № 4, Держжитлокомунгосп України, Київ, 2002. – 224c.
Карюхина Т.А., Чурбанова И.Н. Химия воды и микробиология. Изд. 2-е. перераб. и доп. М.: Стройиздат, 1983. - 170с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).