ДОСЛІДЖЕННЯ ФАКТОРНОГО ПОЛЯ КУЛЬОВОГО МЛИНА
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2016.68831Ключові слова:
факторний поле, нейромережева модель, подрібнення, кульовий млинАнотація
У роботі розглядається факторне поле кульового млина, яке дозволяє виділити основні фактори,що визначають роботу подрібнюючих агрегатів для створення на його основі нейромережевої моделі елементів дробильно-помольного комплексу. Показано, що об'єкт автоматичного регулювання типу «млин» математично описується інерційною ланкою першого порядку з урахуванням транспортного запізнювання. Показано, що побудова керуючої нейронної мережі доцільна не тільки для всього комплексу в цілому, але і для окремих його елементів (етапів).Посилання
Федоткин, И.М. Математическое моделирование технологических процессов: Методы математического моделирования и решения процессных задач [Текст]/ Федоткин И.М., Бурлай И.Ю., Рюмшин Н.А. - К: Техника, 2002.- 407 с.
Гинзбург И.Б. Автоматизация цементного производства. Справочное пособие [Текст]/ Гинзбург И.Б, Смолянский А.Б. - Л.; Стройиздат, Ленинградское отделение, 1986. – 206 с.
Андреев С.Г. Наивыгоднейшее число оборотов шаровой мельницы /Горный журнал . - 1954. № 10, - С. 28-31.
Андреев С.Е. Дробление измельчение и грохочение полезных ископаемых [Текст]/ Андреев С.Е., Зверичев В.В., Перов В.А М. - Недра, 1966. - 628 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).