АЛЬТЕРНАТИВНЕ ВИРОБНИЦТВО БІОПАЛИВ З СУПУТНІХ ПРОДУКТІВ НАФТОВИХ ПЛЯМ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2016.68833Ключові слова:
вуглеводні, нафтові плями, альтернативні палива, аквафермиАнотація
В статті розглянуто аналітичний метод визначення екологічно ефективного способу очистки нафтових плям та запропоновано новий метод отримання альтернативного біопалива з супутніх продуктів нафтових плям.Посилання
http://en.wikipedia.org/wiki/Oil_spill.
Peterson, C. L. (1986) “Vegetable Oil as a Diesel Fuel: Status and Research Priorities,” Transactions of the ASAE, pp 1413-1422. American Society of Agricultural Engineers, St. Joseph, MO.
Bruwer, J.; van D. Boshoff, B.; du Plessis, L.; Fuls, J.; Hawkins, C,; van der Walt, A.; Engelbrecht, A., (1980)“Sunflower Seed Oil As an Extender for Diesel Fuel in Agricultural Tractors,” presented at the 1980 Symposium of the South African Institute of Agricultural Engineers.
Markley, K. (1961) “Chapter 9: Esters and Esterfication,” in Fatty Acids: Their Chemistry, Properties, Production and Uses Part 2, 2nd Edition (Markley, K.; ed.). Interscience Publications, New York
http://www.dfo-mpo.gc.ca/science/publications/microbes/index-eng.html.
http://www.gulfspillrestoration.noaa.gov/.
http://spinoff.nasa.gov/Spinoff2010/er_5.html
Aquatic Species Program by the U.S. Department of Energy’s Office of Fuels Development.-1996.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).