ДОСЛІДЖЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ВИКОРИСТАННЯ ДАТЧИКІВ ПОТОЧНОГО КОНТРОЛЮ РАДІАЦІЙНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ ПІД ЧАС ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.2.2016.72622Ключові слова:
перевезення радіоактивних матеріалів, дозиметри, радіаційне випромінювання, сертифікаціяАнотація
В даній статі проаналізовано вітчизняні та міжнародні нормативні документи що до перевезення радіоактивних матеріалів. Висунуто основні вимоги до приладів контролю радіоактивного випромінювання що, можуть застосовуватися підчас перевезення в автономних системах з постійним моніторингом. Запропоновано кілька варіантів обладнання, що задовольняють висунутим вимогам.Посилання
Обнаружение радиоактивных материалов на границах. МАГАТЭ, ВЕНА, 2003 IAEA-TECDOC-1312/R © МАГАТЭ, 2003 Издано МАГАТЭ в Австрии Август 2003.http://www.project-ukraine.eu/
ТЕФ НТУУ «КПІ». Звіт з проведення робіт по дослідженню датчиків поточного контролю радіаційного випромінювання, що використовуються під час перевезення радіоактивних матеріалів, 2015.
Heat-and-Power Engineering Department of NTUU «KPI». The reportof work for the study sensors of current control of radiation used during the transport of radioactive materials, 2015.
Державний комітет ядерного регулювання Україні. Про затвердження Правил ядерної та радіаційної безпеки при перевезенні матеріалів (ПБПРМ-2006).
«Regulations for the safe transport of radioactive material» (Safety Standards Sepies № TS-R-1).
ГОСТ 12997-84 Изделия ГСП. Общие технические условия.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).