МОДЕЛЮВАННЯ СПОЖИВАННЯ ВУГІЛЛЯ В УКРАЇНІ З ВИКОРИСТАННЯМ МЕТОДУ ГРУПОВОГО УРАХУВАННЯ АРГУМЕНТІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.4.2016.98440Ключові слова:
енергозбереження, енергоефективність енергобаланс, енергетична статистика,Анотація
У даній роботі розглянуто проблемні питання споживання вугілля по Україні. Проаналізовано динаміку споживання та запропоновано методичні рекомендації щодо ефективного видобування, споживання та використання вугілля по всій Україні в цілому. Побудовано та розроблено прогнозні моделі споживання вугілля в Україні з використанням сучасного програмного забезпечення та методу групового урахування аргументів, який дозволив побудувати адекватні прогнозні моделі споживання енергоресурсів у системі енергетичного балансу України. Досліджено та спрогнозовано сценарії споживання вугілля загалом по Україні.Посилання
Autonomiv A.B. World Energy: The state scale, perspective, sustainability, environmental issues, price dynamics of energy resources // Power Station. - 2013.-№5.-55-64 p.
Ivahnenko A.G. Adoption decisions based on self-organization/A.G. Yvahnenko, Y.P. Zaichenko, V.D. Dimitrov. - M., "Sov. Radio ", 1976. – 280 p.
Volkov A.M. Energy conservation, efficiency and economy of fuel and energy complex of Ukraine in general // Energy policy / Volkov A.M., B.E. Popov, Protsenko O.D., Potryasov S.A. – 2009 - 1.- 31-34 p.
Bashmakov I.A. Regional policy to increase energy-efficiency effect from problems to solutions. - M .: TSENEF, 2006 – 192 p.
Batyschev V.E Energy Saving / Batyschev V.E., Martinenko B.G., Rozshukiv S.L., J.M. Shchelokov - Ekaterinburg, 2014 – 304 p.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).