JORDAN POWER GENERATION: CURRENT STATUS AND DEVELOPMENT PROSPECTS
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.4.2014.121689Keywords:
Jordan power generation, power plants, electrical grids, alternative and renewable energy sources, electricity tariffsAbstract
The article has a scheme of the electricity sector in Jordan and characteristics of main energetic companies. Adduce the structure of the use of traditional fuels for power generation and consumption of electricity in the country. As one of the main points of article was considering daily electric load graphics of the integrated power system, as well as the operating system of electricity tariffs in Jordan. Also article shows the prediction of the energy sector of the country, including the direction of increasing use of renewable energy sources.References
Комиссия управления электроэнергией, http://erc.gov.jo/Arabic/Pages/default.aspx.
Ежегодный отчет 2013 г Центральной энергокомпании, http://www.cegco.com.jo/?q=en.
Ежегодный отчет 2013 г Национальной энергокомпании http://www.nepco.com.jo/#.
Ежегодный отчет 2013 г Распределительной энергокомпании http://www.edco.jo/index.php/ar/.
Министерство энергетики и минеральных ресурсов Иордании http://www.memr.gov.jo/Default.aspx.
Downloads
Issue
Section
TECHIQUE
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).