THERMODYNAMIC EFFICIENCY OF CYCLES GEOTHERMAL ELECTRIC STATIONS
DOI:
https://doi.org/10.20535/1813-5420.1.2009.181033Abstract
-References
Поваров О.А., Томаров Г.В., Кошкин Н.Г. Состояние и перспектива развития геотермальной энергетики России. – Теплоэнергетика. – 1994. -No2. –С.15-22.
Moskvichtva V.N., Popov A.E. Geothermal Power Plant on the Paratunka River. Geothermic – Special Issue 2/ U.N. Symposium on the Development and Utilization of Geothermal Resources Рizza. V.2. Pt.2. 1970 -pp. 1567-1571.
DiPippo R. Geothermal Power Plants: Principles, Applications and Case Studies. –Oxford 0X5IGB, UK. – 2005. -450c.
Васильев В.А., Крайнов А.В., Говорков И.Г. Расчет параметров унифицированной геотермальной энергоустановки на водоаммиачной смеси. – Теплоэнергетика. 1996. -No5. – С.27-32.
Абдулагатов И.М., Алхасов А.Б. Преобразование геотермальной энергии в электрическую с использованием во вторичном контуре сверхкритического цикла. – Теплоэнергетика. 1998. - No4. –С.53-57.
Пятничко В.А. Утилизация низкопотенциального тепла в энергетических установках с органическими теплоносителями. – Экотехнологии и ресурсосбережение. -2002. No5. С.10-14.
Ram H., Yahalom Y. Commercially successful large scale binary applications //1988/ GRC Bulletin/ vol.17 No5. –рр 18-23.
Перельштейн И.И., Парухин Е.Б. Термодинамические и теплофизические свойства рабочих веществ холодильных машин и тепловых насосов. – М.: Легкая и пищевая промышленность. - 1984. -232с.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).